Firma Podlaskie Konsorcjum Handlowe zajmuje się dystrybucją stolarki okiennej i drzwiowej, handlem materiałami budowlanymi. Swoim działaniem obejmuje całe województwo podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie,lubelski oraz za granicą m.in. Belgia, Holandia, Niemcy, Malta oraz Wielka Brytania.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej , wykwalifikowanych handlowców oraz ekipę montażową.
Posiadamy bardzo konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę dzięki czemu szybko i celnie trafiamy do Państwa potrzeb upraszczając, często żmudne i długotrwałe, poszukiwania najlepszych rozwiązań!

Jeżeli budujesz dom i potrzebujesz okien, bram lub drzwi – to skontaktuj się z nami!

Jesteśmy przedstawicielem firm Pinus, Domel i Oknostyl na region północno wschodniej Polski. Firmy Pinus i Domel są renomowanymi producentami stolarki okiennej i drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych.

Nasza firma jest również przedstawicielem firmy Interflex Polska Sp. z o.o. obecnej na rynku polskim od 1990 roku, która jest częścią międzynarodowej firmy Interflex b.v. z siedzibą w Holandii. Wraz z oddziałami w całej Europie tworzy sieć sprzedaży detalicznej i hurtowej bram: garażowych, przemysłowych, przeciwpożarowych oraz drzwi specjalistycznych: przeciwpożarowych i dymoszczelnych.