Firma WIKĘD jest renomowanym i uznanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych.

Strona producenta: WIKĘD

 Przedsiębiorstwo „Nicewicz – Zakład Stolarski” – Sylwester Nicewicz od 1979 roku zajmuje się produkcją wysokiej jakości drzwi zewnętrznych i wewnątrzlokalowych Od początku swojej działalności funkcjonuje jako firma rodzinna. Obecnie swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy, jak i zagraniczny. Wieloletnie doświadczenia w prowadzeniu zakładu stolarskiego w połączeniu z postępem technologicznym pozwoliły wyeliminować wiele wad wynikających z anatomicznej budowy drewna i skutecznie spełnić wymagania klientów polskich i zagranicznych w zakresie jakości produktów.

Strona producenta: NICEWICZ


:
ERKADO to nazwa handlowa, która od 2010 roku obejmuje działalność detaliczną, hurtową i eksportową w zakresie produkcji i sprzedaży drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych oraz ościeżnic.

Zakład powstał w 1976 roku w Chwałowicach, w województwie podkarpackim. Jego założycielem jest Zbigniew Kozłowski – mistrz stolarstwa, który swoje pierwsze nauki rzemieślnicze pobierał od swojego ojca, również stolarza. Dzięki temu marka ERKADO opiera się nie tylko na ponad 30. letnim doświadczeniu, ale również na ugruntowanej tradycji rodzinnej. W chwili obecnej ERKADO dysponuje bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych oraz wewnętrznych płytowych w technologii STANDARD i SOFT, ramiakowych STILE oraz drzwi hybrydowych TWIN.

Firma współpracuje z odbiorcami hurtowymi na terenie całego kraju oraz prowadzi sprzedaż eksportową

Strona producenta: ERKADO


DELTA to rodzinna firma, która została założona w roku 1992 przez Zbigniewa Różyckiego. Od początku swego istnienia zajmowała się stolarką drzwiową ze szczególnym nastawieniem na atestowane drzwi antywłamaniowe i zamki.
Obecnie marka DELTA Zbigniew Różycki jest rozpoznawalna w całym kraju jako czołowy producent drzwi stalowych i antywłamaniowych do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz instytucji użyteczności publicznej. Dwa zakłady produkcyjne w Katowicach i Skrzyszowie, stabilni kooperanci, stosowanie innowacji oraz najnowszych technologii i urządzeń zapewniają Państwu wysoką jakość naszych produktów.

Strona producenta: DELTA


P.W. VIKKING KTS Sp. z o.o. już od 1991 r. realizuje swą misję, jaką jest produkcja najwyższej jakości drzwi wejściowych o walorach estetycznych oraz użytkowych spełniających najsurowsze wymagania klimatyczne. Nie ustając w wysiłkach, by sprostać oczekiwaniom rynku oraz swych partnerów, nieustannie rozwijamy swoją ofertę kompozytowych drzwi wejściowych.

Strona producenta: VIKKING


Firma MIKEA jest prywatną firmą rodzinną, założoną w roku 1990. W pierwszych latach działalności firma zajmowała się działalnością handlową. W późniejszym okresie skoncentrowała się na wytwarzaniu stolarki otworowej, po kilku latach specjalizując się w produkcji drzwi wejściowych.

Strona producenta: MIKEA