Firma MAGURA jest wiodącym producentem frontów meblowych, drzwi zewnętrznych, parapetów wewnętrznych oraz numerów adresowych. Działa na rynku nieprzerwanie od 2002 roku. Wyspecjalizowana kadra pracownicza korzysta z najwyższej klasy materiałów przy użyciu światowej klasy parku maszynowego.
Podążamy za najnowocześniejszymi trendami w światowym wzornictwie dlatego nasza oferta jest wyjątkowa i sprosta nawet najbardziej wymagającym Klientom.
Zajmujemy się głównie produkcją najwyższej jakości frontów meblowych: prostych, giętych wraz z kompletnym zestawem listew wieńczących górnych i dolnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także bogatą kolorystykę parapetów, wiele wzorów drzwi zewnętrznych oraz oryginalne numery adresowe.
Zachęcamy do pobrania katalogów i folderów prezentujących produkty MAGURA a także do polubienia i obserwowania naszego fanpage www.facebook.com/magurasj gdzie informujemy o nowościach w naszej ofercie oraz atrakcyjnych promocjach.

Strona producenta: MAGURA


Firma Medos istnieje na polskim rynku od 1995 roku. Jest obecnie największym w Polsce i liczącym się w Europie producentem klamek okiennych i drzwiowych do stolarki aluminiowej, drewnianej oraz PVC.

Strona producenta: MEDOS