W produkcji naszych okien i drzwi PVC i aluminium wykorzystujemy sprawdzone i doceniane na świecie technologie dostarczane przez takie firmy jak:

  • GEALAN – renomowany niemiecki producent inteligentnych systemów profili z tworzyw sztucznych do okien i drzwi.
  • WINKHAUS – jedna z wiodących firm należących do Grupy Winkhaus, znanego w Europie niemieckiego producenta okuć budowlanych.
  • STARGLASS – polsko-fińska spółka zajmująca się produkcją szyb termoizolacyjnych oraz dystrybucją szkła płaskiego budowlanego.
  • ALUPROF – jeden z wiodących europejskich dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa. W ofercie firmy dostępne są systemy okienno-drzwiowe, fasadowe, rolet i bram oraz stalowe.

W 2010 roku została uruchomiona jedna z najnowocześniejszych parków maszynowych do produkcji stolarki PVC w Polsce. Posiadamy precyzyjne centrum tnące, wydajne centra obróbcze oraz innowacyjne zgrzewarki 4-głowicowe współpracujące ze stacjami frezującymi i oczyszczarkami naroży. Dzięki temu możemy zaoferować Naszym Klientom produkt doskonałej jakości.

Strona producenta: DOMEL


Firma Oknostyl istnieje od 1999 roku. Jest autoryzowanym producentem stolarki PVC z profili okiennych i drzwiowych w systemie Schüco. Specjalizuje się też w produkcji ślusarki aluminiowej wykonywanej w systemach Aluprof oraz Aliplast, w tym systemy ogniochronne i oddymiające.
System jakości funkcjonujący w firmie Oknostyl integruje wszystkie działania mające na celu zapewnienie wysokiej jakości produktów, zgodnej z oczekiwaniami klientów, wymaganiami norm europejskich i wymaganiami różnych jednostek certyfikujących.

Strona producenta: OKNOSTYL